איך מגנים על מעליות בשיפוץ? – deco – דקו-שילד

ראשי > המוצרים שלנו > איך מגנים על מעליות בשיפוץ? – deco – דקו-שילד

הגנה על מעליות בשיפוץ היא חלק בלתי נפרד מכלל התהליך באתרי בנייה של מבנים חדשים ובתהליכי שיפוצים ושימור של מבנים קיימים. עבודות שיפוץ ידועות ככאלו המתאפיינות באינטנסיביות, כזו שלעתים עלולה לפגוע גם במכשור והריהוט הקיים. מכאן עולה הצורך במיגון מלא ומקיף השומר על אבזורים שונים וביניהם מעליות שעלותן מסתכמת בעשרות אלפי שקלים.

המעלית היא כרטיס הביקור שלכם

הבניין כולו משופץ ונראה נפלא, אך ברגע שנכנסים למעלית פגומה, כל החוויה משתנה ב-180 מעלות. חשוב שנזכור כי המעלית היא חלק חשוב בניראות של המבנה ולכן כל שריטה או חלק שבור, יוצרים רושם מוטעה ומפחיתים מן החוויה הכוללת.

כיצד ממגנים את המעלית?

על מנת שנוכל למגן את המעלית בצורה נכונה והרמטית, חשוב שנתקין חליפת מגן למעליות בעלת יכולת לשמירה על המעטפת לכל אורך עבודת השיפוצים. הבחירה בחליפת המגן הנכונה יכולה להשתנות בין התנאים של כל אתר בנייה והיא תלויה במידת התקציב ובמידת המורכבות של הפרויקט כולו.

בחברת דקו-שילד, אנו שמחים לספק ייעוץ וליווי מקיף עבור קבלנים ויזמים בתחום הנדל"ן. חשוב לזכור כי הגנה למעלית היא איננה עניין של מה בכך. במקרים בהם מדובר במבנה בו הדיירים ממשיכים להתגורר, אז הרי שחשוב לבחור במעטפת הגנה איכותית שגם תקנה תחושת נינוחות עבור אלו המשתמשים בה.

שימוש במעטפת שתקנה תחושה מוזנחת, תעלה את החשש בקרב הדיירים שמא המעטפת היא עדות למצב המעלית כולה.

פנו אלינו לקבלת פרטים

לקבלת מידע אודות מעטפת הגנה למעלית, התקשרו אלינו למספר הטלפון: 0544801536 (גיא) או השאירו פניה באתר.

דילוג לתוכן