חיפוי למעלית – לא תאמינו כמה זה ישנה לכם את החיים

ראשי > המוצרים שלנו > חיפוי למעלית – לא תאמינו כמה זה ישנה לכם את החיים

מזל טוב! החלטתם לעשות צעד חשוב ובטיחותי ולהזמין חיפוי למעלית העשוי מחומר קשיח. אין ספק ששירות המבצע באופן מקצועי חיפוי במעלית הולך לשנות את החיים שלכם ולהפוך אותם לאיכותיים יותר. אולי לא תרגישו את זה בכל רגע נתון, אך דעו כי זה אכן הופך את החיים ליותר טובים.

חיפוי במעלית – למה חשוב לשים לב

ממש כמו בכל נושא בחיים בו מתבצעת התקנה כלשהי ובעיקר בטיחותית, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים וכאשר אתם שוכרים את איש המקצוע, לדבר איתו על הכל ולוודא שאתם אכן מקבלים את המוצר שהובטח לכם.

בדיוק גם בנושא של חיפוי מעלית כדאי שתבדקו האם השירות שאתם מקבלים כולל את כל מה שצריך. כאשר אנחנו מדברים על חליפת הגנה קשיחה מומלץ שתבקשו תמונות או אפילו כתובת של מעלית שתוכלו לראות בה את המיגון.

במצב זה עליכם לבדוק מספר פרמטרים:

  • חיבורים

בדקו שהחיבורים אינם באמצעות זוויות של מתכת היות ולעץ אין מספיק 'בשר' על מנת שהברגים יהיו מוחזקים היטב. זאת הסיבה שחייבת להיות שילדה מאחור החיבור. חיבור עם זוויות יחלשו באופן מהיר וישתחררו.

 

  • חיפוי כפול

בדקו שקיים חיפוי כפול לפאנל הלחצנים היות ובמקרה של תקלה, טכנאי יפרק את הפאנל החוצה מהקיר. אם אין לו גישה הוא יאלץ לפרק את כל המיגון שהותקן.

 

פאות קטנות

  • בקשו לוודא האם מדובר במיגון שכולל פאות קטנות מהדלתות. היות וזהו מקום רגיש מומלץ שהפינה תהיה ממוגנת כראוי.

 

  • שיפועים

על מנת שעגלות יוכלו להכנס בקלות מומלץ שיהיה שיפוע בפלטה שמגנה על הרצפה. ההגנה מחוייבת להיות מעץ, פלטה מוקפצת לא תהיה אפקטיבית.

 

  • גובה החיפוי

וודאו שהחיפוי מגיע לשיא גובה המעלית וזאת על מנת לנצל את כל גובה המעלית. חשוב שיהיו בו פתחים לצורך אוורור ומנורות גם אם אלו צמודים לקיר.

חברת דקו שילד היא חברה המשתמשת במיגון חזק ואיכותי גבוה מהסטנדרט ומבצעת מיגון בשימוש של פלטות סנדויץ' בעובי של 16 מ"מ, ולא OSB בעובי של 8 מ"מ. את החיבורים הללו דקו שילד מבצעת עם חיבורי עץ לעץ איכותיות, השונות מחיבורי המתכת שאינן עמידות לאורך זמן.

בחברת דקו שילד, בנוסף למיגון לובי, אנחנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד חליפה משעם לספקים ועוד ועוד. החליפות הן בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית.

המוצרים של דקו-שילד הם מוצרים איכותיים המעניקים לתא המעלית וללובי הבניין שלכם הגנה אמיתית ויעילה מהטובות בשוק ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין אלא נשמר לזמן רב.

בשנת 2008 פיתחנו בדקו שילד והמצאנו את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים

שונים של מערכות הגנה מתקדמות ללובי הבניין ולמעליות, על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

דילוג לתוכן