חליפת הגנה למעלית – פתרונות חדשניים

ראשי > המוצרים שלנו > חליפת הגנה למעלית – פתרונות חדשניים

חליפת הגנה למעלית – פתרונות מבית דקו שילד

אסביר כאן על האפשרויות השונות והמומלצות על ידינו לכל גודל ולכל תקציב.
כל מערכת הגנה מורכבת מ:אביזר תליה, כיסויי הגנה לקירות ואריחים או יריעה להגנת הרצפה.

אביזרי התליה:

מה הכי מתאים לכם: כפתורי נירוסטה קבועים או מוטות טלסקופים מתפרקים?
במערכת הגנה לבנין המשותף, בחירת אביזר התליה היא ענין אקוטי וחשוב. ההסבר הבא יסייע לכם לבחור את האביזר שהכי מתאים עבורכם.

תלייה באמצעות כפתורי נירוסטה קבועים:

מיועדת למעליות במבנים שאין בהם איש אחזקה קבוע והיא פותחה על ידנו על מנת לאפשר התקנה פשוטה ומהירה גם ע"י אנשים שאינם בעלי רקע טכני. מערכת ההגנה מותקנת באמצעות תליה פשוטה של חיבור הלולאות אל כפתורי הנירוסטה. פעולה, שהופכת מעלית חשופה למפגעי מובילים ומשפצים, למעלית ממוגנת תוך 60 שניות בלבד! כפתורי הנירוסטה נחרטים בייצור מיוחד במחרטות מתקדמות. הם קטנים, אסתטיים, נטמעים ומשתלבים בטבעיות בעיצוב המעלית. ניתן להתקינם בכל מעלית לרבות מעליות עם קירות זכוכית.

  • פתרון מושלם לבנין בו התקנת המיגון נעשית ע"י איש וועד הבית.
  • כפתורים עשויים פלדת אל חלד.
  • עיצוב מתקדם המשתלב עם מראה המעלית.
  • התקנה פשוטה ומהירה.

תלייה באמצעות מוטות טלסקופים מתפרקים:

המוטות הטלסקופיים הם פרי פיתוח והמצאה בלעדית של דקו-שילד כבר משנת 2008. הכיסוי נתלה על מוטות טלסקופים מתפרקים בעלי מערכת קפיצים, הגורמת למוטות להתפס מיד עם פתיחתם להתקנה מהירה וקלה. המוטות עשויים מצינורות אלומיניום בקוטר 30 מ"מ ובעלי דופן עבה ולכן הם קלי משקל וחזקים במיוחד. למוטות מנגנון מיוחד המאפשר גם למתקין הלא מנוסה לדעת כשהם מחוזקים מספיק, על מנת שלא יפלו מחוסר הידוק או יפגעו בקיר המעלית בהידוק יתר. מוטות אלו עשויים מ 15 חלקים שונים המיוצרים במיוחד עבורנו.

שיטה זו מצריכה ידע טכני די מינימלי ומומלצת במבנים בהם יש איש אחזקה או אפילו דייר בעל רקע טכני ואחראי שידע לשמור על הציוד גם לפעם הבאה.

שיטת תלייה זו מומלצת גם במקרה שיש יותר ממעלית אחת בבניין ורוצים לנייד את הכיסוי ממעלית למעלית.

  • מוטות המורכבים ומתפרקים בקלות רבה.
  • פיתוח טכני בלעדי לדקו-שילד המאופיין במערכת קפיצית להתקנה מהירה ובמנגנון למניעת הידוק יתר.

הגנת קירות המעלית והרצפה:

לבחירתכם שתי אופציות: בסיסית או מקצועית.

הגנה מקצועית:

הגנת הקירות:

מיגון הקירות שלנו עשוי כיסוי קורדורה חזק במיוחד במילוי 3 שכבות של חומרי שיכוך בעובי 25 מ"מ ובעל תפרי אורך מחזקים כל 10 ס"מ, מה שהופך אותו לחזק מאוד ומשווה לו מראה של שכפ"צ. תפרי האורך גורמים לכיסוי להצמד בצורה יפה ויציבה אל הקיר גם לאחר שימושים רבים. שימוש בכיסוי זה יגן על המעלית שלכם ב 100% ותוכלו לישון בשקט גם כשיפעלו בשטח המובילים והמשפצים האגרסיביים ביותר. הכיסויים שלנו חזקים כל כך והם ישרתו אתכם לשנים רבות . אנו נותנים עליהם אחריות למשך 5 שנים.

הגנת רצפה:

רצפת המעלית היא החלק הפגיע ביותר בתא המעלית והוא הראשון להפגע. לכן כדי לספק הגנה אמיתית לתא המעלית נספק לכם אריחי הגנה יצוקים, המיועדים להגן על משטחים רגישים. האריחים עשויים חומר מיוחד בעובי 5 מ"מ. בניגוד ליריעות למניהן הנוטות להיקרע תוך זמן קצר, אריחים אלו הםבלתי ניתנים לקריעה. האריחים מצוידים בסף שיפועי מובנה

מערכת הגנה בסיסית:

הגנת הקירות:

ציפוי פיויסי ובתוכו ספוג ממוחזר בעובי 10 מ"מ בלבד וללא תפרי אורך מחזקים.

הגנת הרצפה:

להגנת הרצפה נספק יריעת פיויסי בעובי 2 מ"מ.

דגשים והמלצות

  • בחרו בקפידה את אביזר התליה הנכון והמתאים לכם ביותר: מוטות מתפרקים או כפתורים קבועים.
  • במעליות אלונקה בהן ניתן להעביר הרבה ציוד ולכן "תעבודנה קשה"  אנו ממליצים אך ורק על מערכת ההגנה המקצועית. אל תתפשרו כאן על המפרט (כיסויים עבים ואריחי הגנה לריצפה). רק מערכת הגנה מקצועית תספק למעלית שלכם הגנה אפקטיבית של 100% ולכם – שקט נפשי.
  • גם בהגנה על מעליות קטנות מומלץ להשתמש במערכת המקצועית. עם זאת אפשר לשקול להתפשר על האיכות לטובת המחיר ולרכוש מערכת הגנה בסיסית שכן במעליות קטנות יש פחות פעילות של אנשי הובלה ושיפוץ.

בראש ובראשונה אנו נותני שרות ונשמח לייעץ לכם בענין זה ולסייע לכם לבחור את מערכת ההגנה המתאימה ביותר עבורכם.

גיא 054-4801536

לקריאה נוספת על חליפת הגנה למעלית לחצו על הקישור.

דילוג לתוכן