חליפת הגנה למעלית מעץ – על איכות לא מתפשרים

ראשי > המוצרים שלנו > חליפת הגנה למעלית מעץ – על איכות לא מתפשרים

באתרי הבניה מומלץ לבצע התקנת חליפת הגנה למעלית מעץ המספקות הגנה מירבית למעליות במהלך שלבי הבניה המגוונים. גם באתרי הבניה מומלץ להקפיד על איכות, ועל רמת גימור ברמות גבוהות.

אנו בדקו – שילד מספקים שתי אפשרויות רלוונטיות לחיפוי המעליות באתרי הבניה:

  • חיפוי מעלית עשוי OSB

בהתקנת חליפת הגנה למעלית מעץ חיפוי זה הוא חיפוי המורכב על שלדת עץ על מנת לרחיק את החיפוי מקירות המעלית והוא שומר על המעלית במצב של חבטות חזקות. החיפוי כולל את רצפת המעלית, קירות המעלית, תקרת המעלית ואת פתחי האוורור, התאורה והמשקופים.

 

חיפוי פאנל הלחצנים עשוי משתי שכבות למטרת גישה נוחה וזריזה אל הפאנל וזאת בפתיחה של כארבעה ברגיל בלבד.

 

  • חיפוי פורמייקה

בהתקנת חליפת הגנה למעלית מעץ חיפוי פורמייקה הוא חיפוי הנעשה לרוב במעליות בבנייני קבלנים שטרם אוכלסו. הוא נראה מאד אסתטי ויוקרתי, ועל רצפת הפורמייקה מטמיעים יריעת פי.וי.סי עם קרניז אלומיניום למראה איכותי יותר.

בדקו שילד אנחנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה מבד, חליפה משעם לספקים ועוד. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית לבטיחות המשתמשים.

המוצרים של דקו-שילד מעניקים לתא המעלית שלכם הגנה אמיתית ואפקטיבית מהטובות בשוק, ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין, אלא נשמר לזמן לאיכות חיים ארוכה יותר.

בשנת 2008 פיתחנו והמצאנו את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית לשם חיזוק ההגנה. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות למעליות על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

 

דילוג לתוכן