חליפת הגנה קשיחה למעלית

ראשי > המוצרים שלנו > חליפת הגנה קשיחה למעלית

החלטתם להטמיע חליפת הגנה למעלית? מומלץ שתעשו את זה אצל המשווקים המקצועיים על מנת שהמעלית שלכם תהיה באמת ממוגנת באופן איכותי. סט הגנה מלא ומושלם למעלית שלכם יבטיח את ההגנה הטובה ביותר ואת טווח החיים של המעלית. הנושא של חליפת הגנה קשיחה למעלית הוא נושא שחשוב מאד לדעת איך לבצע אותו, ומול אנשי המקצוע הטובים ביותר.

חליפת הגנה קשיחה למעלית – זה חשוב לדיירים שלכם

מיגון מעלית בטיחותי יעניק למעלית חיים ארוכים יותר וימנע ממנה נזקים ארוכי טווח. תוכלו לבחור חליפת הגנה למעלית העשויה מבד, או חליפת הגנה קשיחה למעלית המבוססת על עץ דחוס ללא רגישות למים. כאשר מדובר על עץ ההתקנה מעניקה הגנה מלאה בין קירות המעלית ואף מעניקה מראה מהודר. כאשר מדובר על בד, הבד הוא ספוגי ובחלקו האחורי ישנה קשיחות המעניקה את ההגנה הרצויה למעלית על מנת שתהיה בטיחותית ואיכותית. וגם מראה אסתטי ונעים.

חליפת הגנה קשיחה למעלית לספקים בלבד – חשוב לא פחות מבניין מגורים

מיגון מעלית ספקים הוא מיגון שמתאים יותר למעליות בהן תנועה רבה של פועלי בניין ואף שליחי משא. חליפת הגנה קשיחה זו מתאימה מאד למעליות אלו היות והיא חזקה פי כמה מהחליפות הרגילות. נכון שמדובר בעיצוב שהוא פחות אסתטי אבל הוא מומלץ ביותר, גם אם הוא עשוי משעם.

חליפת הגנה קשיחה למעלית העשויה מחומר שעם היא כזו היוצרת שכבה חזקה שאפילו פטיש של 5 ק"ג לא יעבור אותה ואף מעניקה בטיחות עוצמתית במידה עיקרית. כמו כן, כאשר אתם מתקינים מיגון מעלית לשימושם של ספקים דאגו גם שהכפתורים לא ינזקו, והמעלית תשמור על בטיחותה בהתאם.

חליפות הגנה בהתאמה אישית – במיוחד עבורכם

חברת דקו שילד היא החברה הוותיקה בתחום ומובילה בסטנדרטים הגבוהים ביותר מוצרי מיגון מעליות, ומעל הממוצע. החברה מייצרת חליפות הגנה למעליות מעל עשור. דקו שילד לא מתפשרת באיכות המוצר ומספקת חליפות הגנה למעליות מהחומרים הטובים ביותר הנבחרו בקפידה, וברמת גימור גבוהה ביותר המעניקה הגנה אפקטיבית ומראה אסתטי גם לטווח הרחוק.

בדקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד, חליפה משעם לספקים ועוד. החליפות של חברת דקו שילד בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית.

המוצרים של החברה מעניקים לתא המעלית הגנה אמיתית ויעילה מהטובות בשוק ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין, אלא נשמר לזמן רב.

בשנת 2008 פותח בדקו שילד את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות, על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

 

דילוג לתוכן