חליפת מיגון מעץ למעלית – מיגון ברמה הגבוהה ביותר

ראשי > המוצרים שלנו > חליפת מיגון מעץ למעלית – מיגון ברמה הגבוהה ביותר

התקנה של מיגון למעלית מעץ הוא למעשה מוצר הכרחי בעידן בו מעליות המותקנות באתרי בניה או בבניינים שאין להם עדיין אכלוס מלא הן גורם עיקרים המשמש לשינוי ציוד כבד, או אביזרים שלא ניתן לשנע בדרכים אחרות. זהו למעשה סט הגנה מדהים למעלית המבטיח את השמירה על שלמותה, והגנה מירבית .

חליפת מיגון מעץ למעלית – לשם מה זקוקים לה?

היות ובאתרי בניה ובבניינים שאינם מאוכלסים עדיין או בעצם בכל מקום שבו המעלית משמשת לשינוע של ציוד כבד היא הגורם הפעיל ביותר, היא נדרשת בתחזוקה גבוהה. מיגון למעלית מעץ מורכב באמצעות חליפת מיגון המתבססת על עץ דחוס שאין לו רגישות למים כך שאם ישנם נוזלים שנשפכים במעלית אין השפעה על התפקוד שלה. בנוסף, חליפת מיגון זו מעניקה הגנה מלאה בין קירות המעלית ואף מגיעה עם יכולת עיצוב של עץ מהודר, או אפשרויות לעיבוד שבבי.

מיגון למעלית מעץ עבור מעליות ספקים משעם המשמש כשכבה חזקה מאד העוטפת את כל המעלית פרט ללוחות הכפתורים.

כל חליפות ההגנה בכלל וחליפת מיגון למעלית מעץ בפרט מותאמים באופן אינדיבידואלי לסוג המעלית, לגודל שלה, ולמטרתה. לחברת דקו שילד וותק של מעל עשר שנים בתחום מיגון המעליות לא מתפשרת באיכות המוצר, ותוך כך מספקת חליפות הגנה למעלית מחומרים איכותיים הנבחרים בקפידה, וברמת הגימור הגבוהה ביותר המעניקה הגנה יעילה ואף מראה עיצובי למעלית המאריך את אורח חיי המעלית ומעניק חוויה נעימה ובטוחה למשתמשים בה.

בדקו שילד אנחנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה מבד, חליפה משעם לספקים ועוד. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית לבטיחות המשתמשים.

המוצרים של דקו-שילד מעניקים לתא המעלית שלכם הגנה אמיתית ואפקטיבית מהטובות בשוק, ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין, אלא נשמר לזמן לאיכות חיים ארוכה יותר.

בשנת 2008 פיתחנו והמצאנו את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית לשם חיזוק ההגנה. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות למעליות על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

דילוג לתוכן