כיסוי למעלית – כל מה שאתם צריכים לדעת

ראשי > המוצרים שלנו > כיסוי למעלית – כל מה שאתם צריכים לדעת

ברוב רובם של הבניינים בארץ המעלית משמשת כמעלית נוסעים שאינה להעברת משא או שינוע חומרי בניה. אך ישנן סיטואציות שבהן המעלית הופכת להיות מעלית שרות בלית ברירה. זוהי הסיבה שמוצר כמו כיסוי למעלית הוא מוצר מאטס לצורך כיסוי פנים תא המעלית לשימוש בהובלות משתנות.

כיסוי למעלית – מהי האופציה הטובה ביותר?

האופציה הכי טובה עבור כיסוי למעלית היא התקנה של ערכת הגנה רב שימושית לצורך כיסוי למעלית. מומלץ לשים לב למספר פרמטרים מהותיים ביותר לפני הרכישה של הכיסוי:

  • אביזר תליה

כיסוי למעלית הנתלה על מוטות אוניברסליים מעניק נגישות ללא צורך בקידוח או בידע מקצועי מיוחד. המוטות הללו הוצגו ופותחו על ידי חברת דקו שילד המקצועית לפני כמה שנים. מומלץ לשים לב שהמוטות עשויים מחומר חזק, אך קל ולהן עובי דופן עבה.

 

  • כיסוי לתא המעלית

ברכישת המיגון כיסוי למעלית עליכם לשים לב שהכיסוי עשוי מאריג ולו מילוי בעובי של 3 סנטימטרים לפחות. כיסוי דק לא יהיה אפקטיבי ויעניק את ההגנה רק למראית עין בלבד. כיסוי ברזנט לא יעניק אסתטית תחושה נעימה. על כן, כיסוי שלו אריג ניילון חזק יעניק גם תחושה נעימה, וגם יהיה אפקטיבי ברמת הבטיחות.

 

  • מיגון הרצפה

מיגון הרצפה מחוייב ממש כמו מיגון כל המעלית. רצפה שעשוי משיש דק ועדין נוטה להסדק בהנחה ויש עליה לחץ או מקבלת מכה. על כן, מגנו את רצפת המעלית באריחי PVC תעשייתיים המיועדים לכך במיוחד.

 

  • אחסון ואריזה

על מנת לשמור על כל מערך ההגנה למעלית גמומלץ שתרכשו ערכת הגנה מלאה עם תיק לאחסון מוטות, כסויים ואף מארז המתאים לחלקים של הרצפה.

חברת דקו שילד היא חברה המשתמשת במיגון חזק ואיכותי גבוה מהסטנדרט ומבצעת מיגון בשימוש של פלטות סנדויץ' בעובי של 16 מ"מ, ולא OSB בעובי של 8 מ"מ. את החיבורים הללו דקו שילד מבצעת עם חיבורי עץ לעץ איכותיות, השונות מחיבורי המתכת שאינן עמידות לאורך זמן.

בחברת דקו שילד, בנוסף למיגון לובי, אנחנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד חליפה משעם לספקים ועוד ועוד. החליפות הן בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית.

המוצרים של חברת דקו-שילד הם מוצרים איכותיים המעניקים לתא המעלית וללובי הבניין שלכם הגנה אמיתית ויעילה מהטובות בשוק ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין אלא נשמר לזמן רב.

בשנת 2008 פיתחנו בדקו שילד והמצאנו את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות ללובי הבניין ולמעליות, על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

 

 

דילוג לתוכן