מיגון לובי – כניסה מרשימה ובטוחה

ראשי > המוצרים שלנו > מיגון לובי – כניסה מרשימה ובטוחה

הכניסה שלכם הביתה או אל בניין המשרדים שבו נמצא המשרד שלכם, או המקום בו אתם עובדים לא מתחילה מהרגע שבו אתם דורכים על רצפת הכניסה בתוך הבית או בתוך המשרד. אלא ממש מהרגע שאתם נכנסים אל תוך הלובי, או אל תוך החניה ועוברים בשביל הכניסה.
לא סתם אומרים שרושם ראשוני הוא הכי חשוב, לא רק בכל מה שמדובר בבני אדם, אלא גם במקומות שבהם אנחנו נמצאים ביומיום, או באופן כללי מבקרים גם באופן חד פעמי או לתקופות.

כך שכשאתם נכנסים לבניין כלשהו, אתם תתרשמו משביל הכניסה, מהצמחייה, מהגינה, וגם מהלובי כמובן. אתסטיקה חשובה, אך הבטיחות חשובה אפילו יותר. ישנם כאלו המעדיפים את הבטיחות על פני האסתטיקה, אך בעידן הנוכחי אפשר בהחלט לשלב בין השניים ובהצלחה יתרה.

מיגון לובי – כך תעשו זאת נכון

מיגון לובי מתבצע באופן סטנדרטי, אך ישנן חברות המבצעות זאת באופן גבוה מהסטנדרט ומעניקות מיגון חזק המתאים לטווח ארוך ותקופות ארוכות, ובעיצוב אלגנטי וקלאסי המעניק לכניסה לבניין המגורים או המשרדים מראה אסתטי ונעים לעין. שילוב מדהים של עיצוב, עם מיגון ובטיחות.

חברת דקו שילד משתמשת במיגון חזק ואיכותי גבוה מהסטנדרט ומבצעת מיגון בשימוש של פלטות סנדויץ' בעובי של 16 מ"מ, ולא OSB בעובי של 8 מ"מ. את החיבורים דקו שילד מבצעת עם חיבורי עץ לעץ איכותיות, השונות מחיבורי המתכת שאינן עמידות לאורך זמן.
בדקו שילד, בנוסף למיגון לובי, אנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד, חליפה משעם לספקים ועוד. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית.

המוצרים של דקו-שילד מעניקים לתא המעלית וללובי הבניין שלכם הגנה אמיתית ויעילה מהטובות בשוק, ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין, אלא נשמר לזמן רב.

בשנת 2008 פיתחנו והמצאנו בדקו שילד את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות ללובי הבניין ולמעליות, על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

דילוג לתוכן