מיגון מעלית – הביטחון שלכם, הרוגע שלנו

ראשי > המוצרים שלנו > מיגון מעלית – הביטחון שלכם, הרוגע שלנו

לא אחת אנחנו עולים או יורדים במעלית ומרגישים אותה רועדת או עושה רעשים חזקים. לא אחת אנחנו גם נתקעים במעלית, חוויה הנחשבת לא פשוטה ואף טראומטית. מיגון מעלית בהתאמה אישית מעניקה למעלית שלכם חיים ארוכים יותר וגם בטיחות גבוהה יותר והיא בהחלט יכולה להיראות אסתטית, לא כל חליפת הגנה צריכה להיראות כשריון הגנה מיושן.

מיגון מעלית – מתחילים מכאן

הביטחון הוא מעל הכל, לא רק בנושא של מעליות. אך בעניין מעליות רצוי מן הסתם ומומלץ שדיירי הבניין או הספקים המשתמשים במעליות רוב הזמן ירגישו בטוחים בזמן הנסיעה שלהם בה, וללא חששות מיותרים. העידן הנוכחי מתקדם טכנולוגית בכל כך הרבה מובנים ואפשרויות כך שגם מיגון מעלית יכולה להפוך להיות פיתרון חדשני לשיפור איכות חיי המעלית בבניין שלכם בין אם מגורים ובין אם משרדים, ושיפור איכות החיים באופן מהותי.

ובכלל, מעלית היא אחת ההמצאות הגאוניות המסייעת לנו ביום יום בלי שאנחנו בכלל מודעים לכך, ואין שום סיבה שלא נרגיש בה בטוחים.

בימינו אין ספק שהמעליות חייבות הגנה פנימית אפילו יותר מתמיד היות והן עוברות את הכי הרבה במהלך היום והלילה. השליחים המשתנים שעולים לכל קומה במהלך היום כמה פעמים ביום בין עם מוצרים מזון ובין עם מוצרי חשמל או שליחויות אחרות. עובדי השיפוץ, עובדים מקצועיים, מעברי דירות, טכנאים וכמובן גם דיירי הבניין או העובדים בבניין.

המעלית היא הגורם הפעיל ביותר בבניין ולכן היא מתקלקלת לא מעט. השחיקה של המעלית עלולה להיות מהירה וכמו גם, לוח הכפתורים פתוח לתקלות רבות, גם אם בטעות ולא בכוונה תחילה מן הסתם. הרי לא כולם מחבלים במעלית, אלא היא חווה שחיקה.

חברת דקו שילד המבצעת תכנון יסודי של תשתיות ההגנה על המעליות שלכם מגבשת דרכי הגנה רצויות וחדשניות. מיגון מעלית מבד או חליפת הגנה למעלית מעץ הוא מיגון שנראה אותו הדבר, אך ההבדל בין שתיהן הוא טכני בעיקר.

מיגון מעלית – איך עושים את זה?

הטמעה של מיגון מעלית נעשית בצורה מקצועית גם עבור מעליות קטנות וגם עבור מעליות גדולות, ועל פי דגם המעלית בהתאמה אישית. כך למעשה כל מעלית מקבלת את ההתאמה האינדיבידואלית המתאימה לה.

עיטוף קירות המעלית מתבצע על ידי שכבת עץ או שכבת בד ובהתאם למה שנבחר על ידי המומחים ועל ידכם. במעליות ספקים חשוב לדעת שהקירות ייעטפו בשכבת שעם, וזאת על מנת לשמור על קירות המעלית מנזק כלשהו או מבלאי מהיר של הנוסעים המתחלפים במהלך היום.

בנוסף לכך מלבישים הגנה על לוח המקשים של המעלית העשויים משני סוגים. מיגון למעלית מבד הוא מיגון המעניק גם ניילון מגע ללוח המקשים ובכך מאפשר גם לחיצה על הכפתורים. לצורך נוחות מרבית. אם המעלית מתמגנת בחליפת הגנה משעם או מעץ הקירות יותקנו עם מגרעת איכותית ובעלת עומק על מנת לשמור עליהם מאביזרים זרים, כך שרק ידיהם של המשתמשים יוכלו לגעת בכפתורים, והכפתורים לא ינזקו.

בדקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.

דילוג לתוכן