מיגון מעלית – מהי ולמה היא אפקטיבית

ראשי > המוצרים שלנו > מיגון מעלית – מהי ולמה היא אפקטיבית

כל מעלית המשמשת להובלת ציוד, ספקים, ושינוח איבזור גדול וכבד במיוחד זקוקה למיגון איכותי. מיגון מעלית איכותי המעניק מעטפת הגנה קשיחה לתא המעלית מיוצר ומותן בסטנדרט איכותי וגימור גבוה. ותוך כך, מעניק למעלית שלכם הגנה מלאה מנזקים לתא המעלית כאשר זו קיימת באתרי בניה, ובבניינים שעדיין לא נמצאים באכלוס מלא.

מיגון מעלית – מה המטרה?

כאשר אנחנו מדברים על מיגון מעלית אנחנו מדברים על מעטפת קשיחה ואיכותית של דקו-שילד שמעניקה מיגון מלא ושימוש בחומרים הטובים ביותר החל מחיפוי פורמייקה פשתן, חיפוי MDF, לוחות סנדוויץ' וחומרים חסיני אש יוקרתיים שלא רק משמשים כחומרים איכותיים, אלא גם נראים אסתטית מצוין.

בתוך המעלית נבנית 'תיבה צפה' שהיא לעמשה שלדת עץ שמרחיקה את לוחות המיגון מקירות המעלית, ובכך מבודדת אותם מפני חבטות חזקות מדי.

כדי לחבר מיגון מעלית איכותי בדקו-שילד משתמשים בטכניה הייחודית של פינות ששתולות בתוך מגרעות בעץ ובחיבורי נגרות מקצועיים, ועיטוף של כל תא המעלית באופן מדויק ואיכותי. כך כל השטח נסגר באופן הרמטי, וישנו רווח נפח וגובה.

אנו בונים בתוך תא המעלית "תיבה צפה" – שלדת עץ המרחיקה מעט את לוחות המיגון מקירות המעלית ומבודדת אותם מפני מכות חזקות

מיגון מעלית – למה לבחור בו?

מיגון מעלית איכותי הוא בעל כושר מיגון מחבטות, תוך כך הוא מבונה מעטפת מיגון המורכבת מפלטות סנדוויץ' מהסוג הגבוה ביותר כאשר אלו עבות במיוחד ומותקנות על שלדת עץ מאסיבית.

מותקן גם פריק לפאנל הלחצנים, מצב הכרחי במקרה של תקלות במעלית. דיפון תא המעלית מבוצע בצורה מושלמת שכולל בתוכו את כל החלקים של המעלית, אפילו הכי קטנים, ותחושת הנסיעה היא ממש כמו במעלית שאין בה כלל דיפון.

המיגון הקשיח של דקו שילד הוא בעל כושר בלימת מכות הגבוה ביותר בשוק

לבניית מעטפת המיגון אנו משתמשים בפלטות סנדוויץ' סוג א' עבות במיוחד המותקנות על שלדת עץ מאסיבית

את דיפון תא המעלית אנו מבצעים באופן מושלם הכולל את כל חלקי המעלית, גם הקטנים ביותר, כך שתחושת הנסיעה היא כמו במעלית שאינה מדופנת

אנו מתקינים מכסה פריק לפאנל הלחצנים, שהינו הכרחי במקרה של תקלה במעלית

בדקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.

 

דילוג לתוכן