מיגון עץ למעלית – אפקטיביות במיטבה

ראשי > המוצרים שלנו > מיגון עץ למעלית – אפקטיביות במיטבה

מעליות הקיימות באתרי הבניה השונים והמגוונים, ובאיזורי התעשיה הקשורים אל מפעלי הבניה הן מעליות הזקוקות למיגון ספציפי. מיגון עץ למעלית הוא מיגון שמעניק את המעטפת הטובה ביותר ואת ההגנה ההרמטית מנזקים כגון חבטות, עמידות בפני נוזלים ועוד.

מיגון עץ למעלית – איך זה בנוי?

מעטפת ההגנה הקשיחה של חברת דקו-שילד עבור  מיגון עץ למעלית מיוצרת ומותקנת בסטנדרט גבוה מהממוצע ובעלת גימור איכותי ברמה בינלאומית. המעטפת מעניקה למעלית הגינה טוטאלית מנזקים לתא המעלית כאשר זו נמצאת בשימוש באתרי הבנייה השונים, ואף בבניינים הנמצאים בתהליכי אכלוס על כל שלביהם.

בתהליך של מיגון עץ למעלית אנו בדקו-שילד משתמשים בחומרים הטובים ביותר למענכם, ובחרנו אותם בקפידה יתרה. חיפוי MDF יוקרתי, חומרים חסיני אש, לוחות סנדוויץ' מהסוג הטוב ביותר, חיפוי פורמייקה וחיפוי פשתן.

אנו גם בונים בתוך תא המעלית 'תיבה צפה' שהיא למעשה שלדת עץ שמרחיקה את לוחות המיגון מהקירות ואלו מבודדים מפני חבטות חזקות העלולות להזיק לתא המעלית. כדי לחבר את לוחות המיגון אנו משתמשים בטכניה ייחודית של פינות השתולות בתוך חיבורי נגרות מקצועיים במגרעות בעץ.

את תא המעלית אנו עוטפים בצורה מדויקת ומקפידים לסגור את כל שטח המעלית באופן הרמטי, ללא רווחים ותוך שמירה על גובה ונפח מקסימליים.

בדקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא. וזאת על מנת שתקבלו את המוצר הכי איכותי, המעניק לכם את מלוא ההגנה המירבית ומותאם באופן אינדיבידואלי למעלית עבורה המיגון מוכן ומוטמע במקצועיות רבה.

 

דילוג לתוכן