מיגון קשיח למעלית

ראשי > המוצרים שלנו > מיגון קשיח למעלית

למעלית יש תפקיד מרכזי ועיקרי. היא הגורם הכי פעיל בבניין. כך שנושא של מיגון קשיח למעלית הוא נושא חשוב ומהותי, המיגון הוא סט הגנה חדשני ואיכותי למעלית המבטיח את הגנה מרבית, ושמירה על שלמותה.

מיגון קשיח למעלית כמו שמיגון צריך להיות

המעלית היא הגורם הכי פעיל ומרכזי בבניין וזאת בדיוק הסיבה שהיא צריכה חליפת מיגון קשיחה ואיכותית. הלבשה של מיגון קשיח למעלית חייב להטמיע במקצועיות ודיוק ללא שום דופי. כשאנחנו מדברים על מיגון למען מעליות המשמשות ספקים, המיגון יהיה עשוי משעם שמשמש כשכבה חזקה מאד שעוטפת את כל המעלית פרט ללוחות הכפתורים כמובן. כאשר אנו מדברים על מיגון קשיח עבור מעליות של בניין מגורים, הן יכולות להיות מעץ דחוס שיכול גם להיראות אסתטית הרבה יותר יפה.

חברת דקו שילד מספקת שלושה חיפויים עיקריים:

  • חיפוי מעלית העשוי OSB המורכב על שלדת עץ על מנת להרחיק את החיפוי מקירות המעלית, שלא יפגעו גם במקרה של חבטה חזקה בחיפוי.

החיפוי כולל את רצפת המעלית (פלטת עץ), קירות המעלית, תקרת המעלית לרבות פתחי האיוורור והתאורה ואת המשקופים/מזוזות (הפאות הקטנות שסביב הדלתות).

  • חיפוי פאנל לחצנים העשוי משתי שכבות ןזאת כדי לאפשר לטכנאי המעליות גישה נוחה ומהירה אל הפנל בפתיחה של 4 ברגים בלבד. (כדי שבמקרה של תקלה תהיה לטכנאי גישה נוחה אל הפאנל). לוחות הOSB הם לוחות חזקים וקלים מאוד ומשקלם על המעלית זניח.

 

  • חיפוי מעליות עשוי לוחות פורמיקה. מייצר מראה של מעלית יוקרתית עד כי לא שמים לב שמדובר בחיפוי זמני. חיפוי זה מומלץ כאשר נעשה שמוש מקביל במעלית ע"י דיירים וקבלנים. על רצפת הפורמיקה נתקין יריעת פיויסי עם קרניז אלומיניום למראה יוקרתי.

בחברת דקו שילד אנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה מבד, חליפה משעם לספקים ועוד סוגים. החליפות הינן בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית לבטיחות המשתמשים.

המוצרים של חברת דקו-שילד הם מוצרים חדשניים המעניקים לתא המעלית שלכם הגנה אמיתית ואפקטיבית מהטובות בשוק, ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין, אלא נשמר לזמן לאיכות חיים ארוכה יותר.

בשנת 2008 פיתחנו והמצאנו בדיוק רב את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית לשם חיזוק ההגנה. במהלך השנים המשכנו לפתח באדיקות ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות למעליות על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

דילוג לתוכן