חליפת הגנה למעלית – מערכת הגנה יוקרתית לבנייני משרדים ומגדלים

ראשי > חליפת הגנה למעלית – מערכת הגנה יוקרתית לבנייני משרדים ומגדלים

חליפת הגנה למעליות, משרדים ומגדלים

אם אתם מנהלי בניין משרדים או מגדל מגורים הרי שיש אצלכם הרבה אקשן במעלית. אין ספור קבלנים, ספקים ומעבירי דירות שמשתמשים במעלית על בסיס יומיומי.
אתם לא יכולים להתפשר על כיסויי הגנה דקים ועל יריעות שונות למיגון הרצפה. אלו יהרסו תוך זמן קצר וכל ההשקעה בהם תרד לטמיון.
בסביבת עבודה בה משתמשים קבלנים וספקים במעלית בשימוש יומיומי צריכים חליפת הגנה למעלית מאסיבית וחזקה שתעמוד בעומס גם מול המובילים והמשפצים האגרסיביים ביותר.

מפרט חליפת הגנה למעלית יוקרה:

כיסוי הגנה:

אנו מספקים מערכת הגנה מקצועית לתא המעלית שלכם הכוללת כיסוי בעובי 25 מ"מ עשוי 3 שכבות של חומרי שיכוך. לאורכו של הכיסוי תפרי אורך מחזקים כל 10 ס"מ, מה שהופך את המיגון לחזק מאוד. התפרים גורמים לכיסוי להצמד יפה אל קירות המעלית גם לאחר שימושים רבים לאורך שנים.

חיפוי רצפת המעלית:

רצפת המעלית היא החלק הפגיע ביותר במעלית ועל כן מומלץ להשתמש באריחים יצוקים ולא ביריעות שונות שיקרעו לאחר שימוש קצר. האריחים אותם אנו מייבאים נועדו להגן על משטחים רגישים. הם בלתי ניתנים לקריעה, עוביים 5 מ"מ ויש להם יכולת לחלק משקל כבד ולבלום מכות חזקות כך שרצפת המעלית תהיה מוגנת ב 100%.

אופציות לתליית חליפת הגנה למעלית:

מוטות טלסקופיים:

את המוטות הטלסקופים המצאנו ופיתחנו כבר בשנת 2008 והם ללא ספק הטובים ביותר שישנם. המוטות עשויים צינורות אלומיניום עבה, מה שהופך אותם לקלים וחזקים. יש בהם מערכת קפיצית אשר גורמת להם להתפס בין קירות המעלית מיד עם פתיחתם והם מצוידים במנגנון המונע הידוק יתר (שעלול לפגוע בקירות המעלית). למוטות שני יתרונות בולטים: ניתן לנייד אותם בין מעליות שונות ולאחר פירוקם המעלית חוזרת להיות כשהיתה בעלת קו נקי. (מתאים גם למעליות זכוכית).

כפתורי נירוסטה קבועים:

חליפת הגנה למעלית

כאשר מדובר על חליפת הגנה למעלית, את הכפתורים אנו חורטים במיוחד ולכן הם קטנים, אסתטיים ומתאימים לקו העיצובי של המעלית.
את הכפתורים אנו מתקינים אל דופן המעלית כ-2 ס"מ מתחת לתקרה. במידה וישנו רווח בין קיר המעלית לתקרה נצניע את הכפתור ברווח (ככה שבמקרה כזה הוא לא יראה כלל).
בכיסויים נתקין טבעות מתכת קטנות (כמו בברזנט) אותם תלבישו על כפתורי הנירוסטה. פעולה קלה ומהירה שתיקח לכם 60 שניות.

אופציית הכפתורים קלה להתקנה בהשוואה למוטות, אך יש לקחת בחשבון שהכפתורים יישארו במעלית כל הזמן.

נשמח לייעץ לכם בעניין זה ולחשוב אתכם על הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

אולי תתעניינו גם  – חליפות הגנה מעץ למעלית.

דילוג לתוכן