מערכת הגנה למעליות 21 נוסעים ומעליות משא- בשביל השקט הניהולי …

ראשי > המוצרים שלנו > מערכת הגנה למעליות 21 נוסעים ומעליות משא- בשביל השקט הניהולי …

אם אתם מנהלי בנינים גדולים ופעילים, בהם ישנם העברות ושיפוצים על בסיס יומי הגעתם למקום הנכון!

אין ספק שמעליות גדולות, המיועדות לקבלנים וספקים המשנעים ציוד רב וכבד "עובדות קשה". על מנת להגן על מעלית כזו, פיתחנו מערכת הגנה מאסיבית ייחודית. מערכת זו תוכל לעמוד בעומס מול עשרות קבלנים וספקים ממהרים ולחוצים, שהדבר האחרון שאכפת להם הוא שמירה על המעלית. מערכת ההגנה הייחודית שלנו בנויה ממפרט המספק הגנה של 100% על תא המעלית ומעניק לכם 100% שקט ניהולי.

מפרט 100% הגנה למעליות גדולות:

אביזר תליה:

במעליות משא ובמעליות ל21 נוסעים, אנו ממליצים להתקין כפתורי נירוסטה קבועים (לינק לעמוד כפתורי נירוסטה) שיאפשרו התקנת כיסוי מהירה, קלה ובשימושים חוזרים.

לרוב מעליות אלו גבוהות וכפתורי הנירוסטה המותקנים כ-2 ס"מ מתחת לתקרה כמעט ולא נראים בהן. במקרים רבים ישנו רווח בין תקרת המעלית ובין הקיר, שבו נצניע את הכפתורים כך שלא יראו כלל.

מערכת ההגנה הייחודית ניתנת לתלייה גם ע"י מוטות טלסקופיים מתפרקים העשויים אלומיניום  שהופך אותם לקלים וחזקים. (לינק לסרטון הסבר). מוטות אלו בעלי מנגנון קפיצי המאפשר את תפיסת המוטות מיד עם פתיחתם, ומנגנון ייחודי המונע הידוק ייתר, כך שהתקנתם מהירה ופשוטה.

כיסוי הגנה:

כיסוי ההגנה שלנו הינו בעובי 30 מ"מ ומורכב מ- 3 שכבות של חומרי שיכוך, המונעים פגיעה בקיר המעלית גם בעת מכה חזקה במיוחד. הכיסוי מחוזק בתפרי אורך כל 10 ס"מ! (כמו שמיכת פוך איכותית) ההופכים אותו לחזק ועמיד לשימושים חוזרים ולאורך שנים. (לא בכדי אנו מעניקים 5 שנות אחריות).

עיצוב ודקורטיביות:  

הבחירה בחומרים, בצבעים, בפאנל השקוף ובתפרים האסתטיים מעניקה למשתמשים במעלית תחושה נעימה ואקסקלוסיבית אפילו במהלך שיפוצים. הכיסוי נצמד יפה ויציב אל קירות המעלית ולא ניראה כמו ציפה ענקית ומרושלת בזכות תפרי האורך. פתחים ייעודיים יאפשרו גישה לאזור הפיקוד (דלת השירות) ועל פאנל הלחצנים נגן באמצעות חומר שקוף בעובי 0.7 מ"מ ועמיד במיוחד.

אולי תתעניין בנושא דלתות כניסה ובטיחותם

מיגון הרצפה

חיפוי רצפת המעלית:

הרצפה היא החלק הפגיע ביותר במעלית. בעת שיפוץ או בניה היא סופגת את מירב הזעזועים והמכות מהעגלות, חומרי הבניה וכלי העבודה.  לכן, אנו מספקים אריחי הגנה יצוקים המיובאים מאירופה, שהינם עמידים ואינם נקרעים. עוביים 5 מ"מ והם בעלי סף שיפועי מובנה (יריעות למיניהן יקרעו תוך זמן קצר ולכן אנו לא ממליצים עליהן).

האריחים מספקים הגנה של 100% לרצפת המעלית ויכולים לספוג מכות, חבטות ונפילות של חפצים כבדים גם כשמדובר בקבלנים ובמובילים האגרסיביים ביותר. ב א ח ר י ו ת !

שימוש ביריעות למיניהן אינו יעיל ואינו מומלץ במעליות מסוג זה ממספר סיבות:

  1. מספק הגנה למראית עין בלבד ולמעשה מגן רק מפני לכלוך ומכות קלות.
  2. היריעות נוטות להיקרע תוך זמן קצר ודי בקרע מזערי שיגרום ליריעה להיקרע.
  3. עגלות כבדות ובמיוחד עגלות משטחים, מסיטות את היריעה ממקומה ומפריעות לקבלנים בעבודה כך שבמקרים רבים הם שולפים את היריעה מחוץ למעלית ומותירים את הרצפה ללא הגנה.

לקוח יקר, אל תתפשר בהגנה על המעלית שלך ותהנה מראש שקט.

למערכת ההגנה של דקו-שילד:

  • פיתוח טכני מתקדם ובלעדי.
  • עמידות בפני עומסי עבודה גדולים.
  • התקנה פשוטה ומהירה.
  • קיפול קל בתום השימוש.
  • מראה דקורטיבי ומעוצב המעניק למשתמשים תחושה נעימה.
  • שרות זמין ו-5 שנות אחריות.
דילוג לתוכן