חליפת הגנה למעלית מבד או מעץ – מה עדיף?

ראשי > המוצרים שלנו > חליפת הגנה למעלית מבד או מעץ – מה עדיף?

מתלבטים האם לבחור חליפת הגנה למעלית מבד או מעץ? לא בטוחים איזו חליפה הכי תתאים לכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. חליפת הגנה למעלית היא שכבת הגנה איתה מצפים את המעלית בכדי להוסיף לה שכבת הגנה בזמן ביצוע עבודות שיפוצים או בניה בבניין.

אם בעבר השימוש העיקרי היה שימוש בלוחות עץ אשר היו מצפים את המעלית מבפנים, היום ניתן למצוא גם חליפת הגנה למעלית מבד אשר מאפשרת הגנה. מה עדיף? איזה סוג של חליפת הגנה הוא הנכון והטוב ביותר עבורכם? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

מפני מה אתם מחפשים הגנה?

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא ההגנה הדרושה. אם מדובר רק בהגנה מפני לכלוך כמו שכבות של בוץ, בטון, אבק וחומרי בניה שונים, גם חליפת הגנה למעלית מבד יכולה להציע פתרון טוב ולשמור על המעלית מפני הלכלוך בצורה הטובה ביותר. לעומת זאת, אם אתם מתכוונים להעביר במעלית ציוד כבד כמו ציוד בניה ומכונות שונות, כל מכה שהם יתנו לקירות המעלית עלולה לפגוע משמעותית במעלית עצמה ולגרום להוצאות תיקונים כבדות לאחר מכן ולכן במקרים כאלו עדיף להשתמש עם חליפת הגנה למעלית מעץ אשר תתן את ההגנה הדרושה לקירות המעלית וקורות העץ יספגו את המכות השונות בעצמן מבלי שיהיו סימנים של פגיעה על המעלית עצמה.

שינוע

עוד נתון שיש לקחת בחשבון הוא השינוע וההעברה של חליפת ההגנה בכל פעם. אם אתם קבלני בניה ועוסקים בתחום באופן קבוע, וברשותכם רכבים אשר יכולים להעביר את לוחות העץ ממקום למקום, ומספיק מקום לאחסן אותם באופן מוגן כאשר הם לא בשימוש, חליפת הגנה למעלית מעץ יכולה להתאים לכם. לעומת זאת, אם השימוש שלכם הוא נדיר יותר, ואין לכם אפשרויות שינוע או מקום אחסון מספיק, חליפת הגנה למעלית מבד תתאים יותר שכן ההעברה שלה ממקום למקום והאחסון שלה הינם הרבה יותר פשוטים והרבה יותר נוחים.

ואם אתם עדיין מתלבטים, פנו אל המומחים שלנו שיעזרו לכם לבחור נכון.

דילוג לתוכן